Anna Böttgerová

S Pepou Foltou pracuji více než rok v oblasti PPC reklam. Naše spolupráce začala u dvou firem POMPO spol. s.r.o a Simba Toys. Následně mi pomohl udělat i další testovací verze pro některé z mých klientů jako například Grand Optical. Ve svém oboru je jeden z nejlepších PPCčkařů, se kterými jsem měla možnost se potkat v době mojí marketingové činnosti. Velice dobře se orientuje i v rámci SEO a analýzy klíčových slov. Vidí věci vcelku a dokáže velmi rychle reagovat na změny. Po dobu naší spolupráce jsem vždy zaznamenala nárůst v rámci výkonnostní kampaních. v rámci brand awareness mi u jednoho z klientů vylepšil CPM o 45 % než jeho aktuální agentura. Takže pokud hledáte člověka pro PPC a nechcete agenturu, mohu doporučit.

Anna Böttgerová ,
marketing manager

Národní zemědělské muzeum

Potřebovali jsme celkové nastavení kampaně Google Ads včetně individuálního zaškolení, domluvili jsme se na sezení v délce cca 4 hodiny. Pan Folta je profesionál, přišel velmi dobře připraven, problematice rozumí, všechno srozumitelně vysvětloval. Celkově velká spokojenost, můžeme vřele doporučit.

Lenka Martinková,
vedoucí marketingově obchodního oddělení NZM, nzm.cz

Petr Šenkyřík

S Pepou spolupracuji na individuálním školení PPC reklam. Pepa je spolehlivý, srozumitelný a ochotný školitel. Navíc spolupráce probíhala ve velmi příjemném osobním duchu. Mohu jen doporučit.

Petr Šenkyřík, obchodní zástupce

Pavla Varkočková

Spolupráce s panem Foltou je skvělá. Komunikace na jedničku. Po analýze kampaní mi navrhl marketingovou strategii a zvýšil tak návštěvnost webu, a tedy i objem poptávek.

DrWoody.cz

Pepa Folta mi na DrWoody.cz a Galantier.cz dokázal pomoci nejenom s PPC, ale i zbožovými srovnávači a reportingem těchto věcí. Pokud hledáte parťáka, který příjde s best practice pro Váš e-shop a půjde za hranu fungování agentur, obraťte se na něj.

Látkovépleny.cz

O té doby, co se nám stará o PPC kampaně Pepa Folta, se nám zvedl obrat na dvojnásobek. To samo o sobě myslím stačí 🙂 Ne, že bychom neměli PPC předtím, ale nevyznali jsme se v nich dobře, neměli jsme správně nastavené kampaně. Pepa to vzal do svých (zkušených!) rukou a výsledek byl znát v podstatě okamžitě. Navíc se s Pepou dobře pracuje, je s ním zábava, snaží se všem vyjít maximálně vstříc. Za Látkovepleny.cz dáváme palec nahoru!

Jakub Raš

Pepu znám už několik let a vždycky jsem s ním moc rád spolupracoval. Byl a je dobrým kodérem a stal se skvělým PPC specialistou a webovým analytikem. Když potřebuji zkušeného praktika na AdWords, Sklik, Facebook Ads a zbožové vyhledávače, který zároveň nastaví analytiku, případně provede nějaký ten zásah do kódu, volám Pepu. A stejně tak Pepu s klidným srdcem doporučuji i svým známým. Mám naprostou jistotu, že s ním bude dotyčný spokojen a nikdy neuslyším takovéto „Prosím tě, kohos mi to dohodil“. Naopak, už jsem několikrát čelil otázce typu „Neznáš ještě nějakého takového Pepu?“. A to je asi jediná Pepova profesně slabá stránka – je totiž jenom jeden.

Ivana Hlobilová

S Pepou jsem spolupracovala na několika projektech a ráda ho doporučuji jako spolehlivého odborníka s velkým záběrem, se kterým se navíc velmi dobře komunikuje. Z vlastní zkušenosti vím, že nemluví do větru, jeho práce totiž opravdu přináší výsledky. Ať už jde o PPC kampaně, návrhy a kódování webů nebo online marketingové strategie obecně. Potřebujete důkaz? E-shopu, na kterém jsme spolupracovali, dokázal během několika měsíců zdvojnásobit obrat s nepříliš vysokými náklady.